logo
Anasayfa
Hakkımızda
Basında Biz
Tanıtım Broşürü
  Etkinlikler
Projeler
İletişim
Bağış için Tıklayın
Burs Verenler
Temsilciliklerimiz
   Aramızdan Ayrılanlar
Üyelik Formu

 

Genel Kurul değil Gala!

Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği Genel Kurulu Ünlüler geçidine sahne oldu.

 

Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği olağan genel kurulunu Garden Cafe Mecidiyeköy'de yaptı. Çok sayıda ünlünün katıldığı genel kurul Genel Başkan Nesrin Akkoç'un "Ben Oyuncuyum" adlı muhteşem şiiri seslendirmesiyle başladı. Genel Kurula özellikle sanat dünyasından birbirinden ünlü isimler katıldı. Genel Kurul açılış konuşmasını coşkulu bir şekilde yapan Nesrin Akkoç, kurulduğu günden itibaren kendilerini yalnız bırakmayan sanatçı dostları Ahmet Selçuk İlkan, İklim Karaca ve Cihat Tamer'e şükranlarını sunarken, Cihat Tamer yaptığı esprili dolu konuşması, Ahmet Selçuk İlkan enfes şiirleri, İklim Karaca, Tuana ve Müjgan Ağralı coşkulu konuşmalarıyla günün alkış alan kişileriydi.

Genel Kurulda Onur Akay ve fasıl ekibi muhteşem bir Türk Sanat Müziği şöleni yaşattı. 

Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Nesrin Akkoç, Derneklerine olan katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın danışmanı Prof. Orhan Doğan, Memduh Taylan, Ahlat'lılar Derneği Başkanı ve Eski Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İzzetin Birer, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Demirel, Kağıthane Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Mehmet Çiftçi ve Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği Nijerya Temsilcisi Michael Olumide Fadoju'ya Dernek Onur rozeti takdim etti. Sanatçılar Ahmet Selçuk İlkan, İklim Karaca, Cihat Tamer ve Sarıyerim.com olarak biz Gümüş Onur belgesine layık görüldük.

Üç yılda bir yapılan ve 9. yılında 3. dönem Genel Başkan seçilen Nesrin Akkoç yaptığı teşekkür konuşmasında "Genel Kurulumuza katılarak bizlere onur veren tüm dost, sanatçı ve okul arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim, çalışmalarımız sizlerden aldığımız destek ile artarak devam edecektir" dedi. Genel Kurul sanatçıların performans gösterileri ile sona ererken katılımcılara şiir tadında unutulmayacak bir gün yaşatıldı. Sariyerim.com olarak yeniden Genel Başkanlığa seçilen Sanatçı, Yazar Nesrin Akkoç'a bundan sonraki dönemdede başarılar diliyoruz.


 
Telefon: 05349888774

Sarıyer Demirciköy Sanatçılar Sitesi No: 12 Sarıyer / İSTANBUL

Çatalca Erguvan Kent Konakları A14 D: 2 Çatalca / İSTANBUL

iletisim@dcbed.org