logo
Anasayfa
Hakkımızda
Basında Biz
Tanıtım Broşürü
  Etkinlikler
Projeler
İletişim
Bağış için Tıklayın
Burs Verenler
Temsilciliklerimiz
   Aramızdan Ayrılanlar
Üyelik FormuDünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği sosyal sorumluluk adına yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra yayın hayatına hazırladığı VIP dergi ile de sektöre ayrı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Dünya Çevre Bilinci ve Eğitim Derneği Dergisindeki amacımız, yaşanabilir bir çevre için yapılan ve yapılacak tüm çalışmaları dergimizin içeriğinde de okuyucularımız ile paylaşarak hem bilinçlendirme hemde çevreye duyarlılığı arttırmak olacaktır.

VIP Dergi özelliğini taşıyacak olan dergimizin içerisinde ünlü sanatçılarımızın köşe yazılarının yanı sıra, özel röportajlar, etkinlikler, Derneğimizin yapmış olduğu ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi notları, bilimsel yazılar, haberler adı altında konu başlıklarıyla okuyucuları ile buluşacaktır.

VIP Derginin en büyük özelliği FSC sertifikalı kağıttan ( Sürdürülebilir ormanlardan elde edilen kağıt) üretilecek olmasıdır. FSC sertifikalı kağıt ile üretilecek olması çevreye olan duyarlılığı, ormanların yok olmaması için yaptığımız mücadeleyi bir kez daha ortaya koyacaktır. Derginin içeriğinde yer alacak yazılarda ise bitkisel mürekkep kullanılacaktır. Gerek kağıdıyla, gerekse mürekkebi ile çevreye duyarlı bir dergi olacaktır.

48 sayfadan oluşacak ve 5000 adet baskı ile yayın hayatına başlayacak olan dergimizin, Cumhurbaşkanlığına, Bakanlıklara, Miletvekillerine,İl Valilerine, CEO' lara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Bankalara, Sigortalara, Peyzaj firmalarına gönderimi gerçekleşecektir.

VIP Derginin ilk sayısı olması sebebiyle özel basın lansmanı eşliğinde mayıs ayı sonunda okuyucularıyla buluşması hedeflenmektedir. Basın lansmanında Derneğimizin onursal üyelerinden Ediz Hun, İzzet Günay, Ahmet Selçuk İlkan, Harun Kolçak, İlkim Karaca ve Fikret Hakan yer alacaktır. Diğer yandan dergimizin ilk sayısına sponsor olacak firmalarımızda bu özel toplantı içeriğinde okuyucularımızla buluşacaktır.

Tüm değerli çevre gönüllüsü dostlarımızı dergimiz bünyesinde yer almaya ve hep birlikte “Yaşanabilir Bir Dünya” oluşturmaya davet ediyoruz.


VIP DERGİSİNE SPONSOR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 
Telefon: 05349888774

Sarıyer Demirciköy Sanatçılar Sitesi No: 12 Sarıyer / İSTANBUL

Çatalca Erguvan Kent Konakları A14 D: 2 Çatalca / İSTANBUL

iletisim@dcbed.org